Arkadaş arayan bayanların ve arkadaş arayan erkeklerin buluşma noktası.
Anasayfa » Bayan Arkadaş İlanları » Artvin bayan ciddi aşk

Artvin bayan ciddi aşk

Artvin bayan ciddi aşk

Artvin bayan ciddi aşk

yaşayan bir kadınım. Ben zayıf bir kızım, saçlarım uzun ve çok başarılıyım. Evimde yalnız yaşıyorum. Hobilerim yerleri ziyaret etmek, fotoğraf çekmek ve bunları Instagram gibi sosyal medyada paylaşmak. Ben çok güzel bir kadınım. Çünkü instagramda çok takipçim var. Erkek arkadaşım olmak için İstanbul’da yaşayan bir arkadaş arıyorum. Bu konu hakkında bana mesaj atarsanız, erkek arkadaşınız olmak için bir başvuru olarak kabul edebilir ve ilgilenenlerle arkadaşlık kurabiliriz. Arkadaşlığımızın ilk günlerinde yapılan toplantılarla birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz, böylece bir ilişki içinde olup olmayacağımıza karar verebiliriz.

Artvin bayan ciddi aşk

Mesajınıza cevap vermekte özgür olacağım. İngilizce öğrenmeyi seviyorum, yerel kültürümüzle ilgili bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Yeni insanlarla tanışmak ve farklı ülkelerden arkadaşlar edinmek için bu web sitesine katılıyorum. Dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmakla ilgileniyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Erkan dedi ki:

    Slm ben erkan muş ilinde yazıyorum muş çevre ilerde bayan arkadaş tanışmak isterim herhangi farklı şehirlerde bayan arkadaşla tanışmak isterim gönüller bir olduktan sonra uzak yakın farketmez lütfen samimi canda arkadaş numaram 05386488116

Yorum Yaz