Detaylı Arkadaş Arama:

Afyonkarahisar Başmakçı ciddi evlilik isteyen bayanlar

İlan Açıklaması:
Afyonkarahisar Başmakçı ciddi evlilik isteyen bayanlar

Afyonkarahisar Başmakçı ciddi evlilik isteyen bayanlar

Bu şehirde bir arkadaş arıyorum. Bir adam arıyorum. Şimdi bir arkadaş bulmam gerekiyor. Yakışıklı ve güzel erkeklerin arkadaş edinmesini istiyorum. Erkeklerden mesaj bekliyorum. Amacım evliliğe adım atmak, arkadaş olduktan sonra iyi geçinir ve düşüncelerimiz uyuşuyorsa arkadaşlıktan sonra ciddi bir ilişki istiyorum. En önemlisi kişinin kalbinin güzelliği yakışıklı erkek istemesi ama benim önceliğim kalbinin güzelliği. Evlenmek isteyen erkeklerle arkadaşlık arıyorum. Okuldan sonra hiçbir iş deneyimi kazanmadım. Seninle arkadaş olmak için mesajıma şimdi cevap versen de vermesen de hemen mesajına cevap verebilirim.

 

Afyonkarahisar Başmakçı ciddi evlilik isteyen bayanlar

Bu alanda iyi bir arkadaş arıyorum. Güzel ve yakışıklı erkeklerle tanışmak ve iyi arkadaşlar edinmek istiyorum. Yabancılardan mesaj bekliyorum. Amacım evliliğe adım atmak, arkadaş olduktan sonra iyi geçinir ve düşüncelerimiz uyuşuyorsa arkadaşlıktan sonra ciddi bir ilişki istiyorum. En önemlisi kalbinin güzelliği yakışıklı olsun istiyorum ama önceliğim kalbinin güzelliği. Evlenmeyi dört gözle bekleyen erkeklerle arkadaş olmak istiyorum. Okulumu bitirdikten sonra sağlık durumum nedeniyle çalışmadım. Müstakbel kocam/partnerimle aramda işler yolunda giderse Amerika’ya taşınmayı planlıyorum. Sizden en kısa zamanda bir mesaj bekleyin (gülümseme)

Afyonkarahisar Başmakçı ciddi evlilik isteyen bayanlar ayrıca ilanımı facede beğenen ve paylaşan kişilerle iletişime geçecem
İlan sahibine göz kırpmak için facebookta beğenin ve paylaşın.

Gönderilen Mesajlar

  1. Ufuk dedi ki:

    Mrb bekarlm sohbet arkadaşı arlyorum 0/5/5/20007894

Mesajınız