Detaylı Arkadaş Arama:

Hatay bayan dul erkek arıyorum

İlan Açıklaması:
Hatay bayan dul erkek arıyorum

Hatay bayan dul erkek arıyorum

Bu şehirde bir arkadaş arıyorum. Bir adam arıyorum. Benim adım Mary. Şimdi bir arkadaşa ihtiyacım var. Güzel ve yakışıklı erkeklerle tanışmak ve arkadaş edinmek istiyorum. Erkeklerden mesaj bekliyorum. Amacım evliliğe adım atmak, arkadaş olduktan sonra iyi geçinir ve düşüncelerimiz uyuşuyorsa arkadaşlıktan sonra ciddi bir ilişki istiyorum. Benim için en önemli şey bir insanın kalbinin güzelliği, yakışıklı olmasını isterim ama ilk önceliğim kalbinin güzelliğidir. Çirkin bir kalbe sahip olmanın birlikte çalışırken verimliliğimizi etkileyeceğinden korkuyorum, bu yüzden etrafınızda iyi insanların olması önemlidir. Yeterince iyi, düşünceli, düşünceli ve dürüst biriyseniz, lütfen bana mesajınızı hızlı bir şekilde gönderin.

Hatay bayan dul erkek arıyorum

Bu şehirde bir arkadaş arıyorum. Bir adam arıyorum. Şimdi bir arkadaşa ihtiyacım var. Güzel ve yakışıklı erkeklerle tanışmak ve arkadaş edinmek istiyorum. Erkeklerden mesaj bekliyorum. Amacım evliliğe adım atmak, arkadaş olduktan sonra iyi geçinir ve düşüncelerimiz uyuşuyorsa arkadaşlıktan sonra ciddi bir ilişki istiyorum.

Hatay bayan dul erkek arıyorum ayrıca ilanımı facede beğenen ve paylaşan kişilerle iletişime geçecem
İlan sahibine göz kırpmak için facebookta beğenin ve paylaşın.

Gönderilen Mesajlar

  1. Ufuk dedi ki:

    Mrb mersinliyim bekarlm sarlslnlm niyetim telefon arkadaslk 0/5/5/20007894

  2. burak 5449385123 dedi ki:

    mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAntep maras hatay islahyekilis yada heeyrr

Mesajınız