Detaylı Arkadaş Arama:

Şanlıurfa bayan whatsapp arkadaş arıyorum

İlan Açıklaması:
Şanlıurfa bayan whatsapp arkadaş arıyorum

Şanlıurfa bayan whatsapp arkadaş arıyorum

Merhaba ben 24 yaşında bir kızım. Müzik okuyorum. Yıllardır bekarım ve erkek olarak kimseyle tanışmadım. Belki beni seven insanlardan habersizdim ama ne yazık ki henüz onunla tanışmadım. Derslerime çok fazla odaklanabilirim. Ama artık ders çalışmaktan çok yoruldum. Okulum sona eriyor ve benimle hayatın tadını çıkaracak güzel yerleri ve şeyleri paylaşmak için konuşacak birine ihtiyacım var. Tabii ki evlenmek isteyen o çünkü benim istediğim daha sonra ciddi bir ilişki olabilecek bir arkadaşlık.

Şanlıurfa bayan whatsapp arkadaş arıyorum

Bu şehirde bir arkadaş bulmak istiyorum. Eğer benimle buluşabilirsen bu metin. Leidseplein bölgesinin yakınında yalnız yaşıyorum. Şimdi Almanya’dayım. Gelecek hafta şehre döndüğümde buluşup takılmak isterim. Hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz profilimden mesaj atabilirsiniz.

Şanlıurfa bayan whatsapp arkadaş arıyorum ayrıca ilanımı facede beğenen ve paylaşan kişilerle iletişime geçecem
İlan sahibine göz kırpmak için facebookta beğenin ve paylaşın.

Gönderilen Mesajlar

  1. burak 5449385123 dedi ki:

    mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAntep maras hatay urfa islahyekilis yada heryrr

Mesajınız