İpekyolu bayan arkadaş

Bu fotoğrafa oy vermek için beğeni gönderin.

Merhaba, gerçek ve samimi dostluk ve sevgi arıyorum. Ayrıca derslerimde bana yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Lütfen başkalarının bu ürün hakkında ne söylediklerini kontrol edin, bayan arkadaşınız olmamı istiyorsanız ben buradayım.

İpekyolu bayan arkadaş


Bu fotoğrafa oy vermek için beğeni gönderin.

Mesaj Gönder

Beğeni "1" oy, Paylaşma "2" oy yerine geçmektedir.
Yarışma sonucunca en çok beğeni alan bayanla görüşme şansı yakalayın.

BU RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Gönderilen Mesajlar

 1. serpil dedi ki:

  Merhaba! Ben Işıl ve 18 yaşındayım. Liseden mezun oldum ve ailemin işi nedeniyle buraya geldim. İstanbul çok büyük bir şehir olduğu için kendimi kaybolmuş hissediyorum ve memleketim Karabük’ü özlüyorum. Evliliği düşünen ciddi bir erkek arkadaşım olursa çok mutlu olurum. Sıradan ilişkiler bana göre değil. Bu kişi aşık olmaktan korkmamalıdır. İdeal erkek arkadaşımın maddi durumu iyi olmalı ve özellikle işten sonra benimle geçirmek için boş zamanı olmalı. Benimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Burak dedi ki:

   Merhaba kaç yasindasiniz

 2. Sinasi dedi ki:

  Merhaba aşkım nasılsın bitanem gerçekten çok güzel bir ciddi arkadaş dostluk sevgi saygılı arkadaş sırdaş yoldaş kanka sevgili evlenmek için buradayım arayan hanım efendi arasınlar cep numaramı yazıyorum isteyen kabul eden kişi buyursun geçek ciddi dürüst sevgi ve saygıyı bilen sevmek sevilmek aşk mutluluk hayat yaşamak sizler her şeye rağmen 0/5/3/62728337 arayın

Mesajınız