Arkadaş arayan bayanların ve arkadaş arayan erkeklerin buluşma noktası.
Anasayfa » Bayan Arkadaş İlanları » Evlenmek İsteyen Erkek Arayan Bayanlar

Evlenmek İsteyen Erkek Arayan Bayanlar

Evlenmek İsteyen Erkek Arayan Bayanlar

Evlenmek İsteyen Erkek Arayan Bayanlar

Merhaba, yüreğinde Allah korkusu olan, dürüst, müspet ve iyi bir maksatla burada bulunan biriyle tanışmak isterim. İleride daha detaylı görüşmek için görüşmek isterim Allah’ın izniyle tanışmayı tercih ederim.

Yaş dul evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları

Kimin kalbinde Allah korkusu olduğunu ve kimlerin dürüst, olumlu ve iyi bir maksatla burada olduğunu biliyorum. İleride daha detaylı görüşmek için görüşmek isterim Allah’ın izniyle tanışmayı tercih ederim.

Dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

Merhaba, yüreğinde Allah korkusu olan, dürüst, müspet ve iyi bir maksatla burada bulunan biriyle tanışmak isterim.

Evlenmek isteyen bayan Tel ve Fotoğrafları

Herkese merhaba. Benim ismim. Allah’ın izniyle olumlu bir niyetle buradayım. Umarım birbirimizi daha iyi tanırız. Açık fikirli, sakin yaşamı ve dikkatli seyahat etmeyi seven, mutluluğu ve hüznü paylaşabilen, hayatımın geri kalanını onunla güzel bir şekilde geçirebilen biriyle konuşmak istiyorum.

40-50 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

Merhabalar hoşgeldiniz kardeşlerimiz. Güzel bir arkadaşlık kurmak istiyorum; Ömür boyu sürecek, beni mutlu edecek bir arkadaşlık kurmak istiyorum. İç huzurumu bozmayacak biriyle tanışmak istiyorum. Beni edepsiz tekliflerle aramayın, iletişim haklarımı suistimal etmeyin, bana gerçek arkadaş olmayan edepsiz resim veya videolar göndermeyin.

WhatsApp evlilik ilanları

Birbirimizi daha iyi ve daha iyi tanımak istiyorum. Elbette hepiniz gibi aklımızda konuşabilmemiz için önce bir yazışma yapmamız gerekiyor. Bunun için mümkünse görüntülü konuşmamız gerektiğini düşünüyorum. Aradığım kişi Kuran’a uyan ve Sünnete inanan biriyse münafık değildir ama başka bir şeye inanıyorsa baştan reddedeceğim çünkü eminim ki Allah her istediğimizi verir. ve bu Allah dostlarının uzun kuludur.

Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar

Ben harika bir mizah anlayışı olan güçlü, zeki, kibar ve çok yönlü bir kadınım. Eğlence arayan insanlarla tanışmak istemiyorum, onlar sadece eğlenmek için oradalar falan filan. Bu küçük sözlerle karşıma oturacaksanız lütfen zamanımı boşa harcamayın. Akıcı İngilizce konuşmak istiyorum. Bunu neden yapıyorum?

Yurtdışından evlenmek isteyen bayanlar

Yalnızım ve ciddi niyetlerle uzun vadeli bir ilişki arıyorum. Bunun olabileceğine inanıyorum!

Evlenmek isteyen emekli dul bayanlar

Benimle her şeyini paylaşabilecek, hayaller evine taşınacak, kadınını heyecanlandırmasını bilen, özgürlük ve özen içeren en iyi arkadaşımı arıyorum. Hayattaki küçük şeylerden ciddi konulara kadar her şeyi konuşabileceğimiz bir arkadaş istiyorum. Evet, herkesin dürüst olmasını, hayatından hiçbir şeyi eksik bırakmamasını istiyorum. Bu kişi de benden istiyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
 1. İbrahim dedi ki:

  Selam cnm 21 yaşındayım hızlıyım

 2. murat sezgin dedi ki:

  hanimlar hangi yasta olursaniz olun bana 2 hanim bahceli evde huzur rahatca yasamak istiyen hanim lazim ben yurtdisi Avusturya wienadada yasiyorum hanimlar boylusu cok sevilir 1.689.174 arasi aramaktayim yas 38.den 60 yasina kadar fazla hanimlar gelebiliriz biz diyen varsa adresime cevap yazip yollasinla

 3. Ömer ömer dedi ki:

  Merhaba canım 0532 3767629 ara görüşelim kıriterler uyuyor

  1. Ömer dedi ki:

   Bayan arkadaş arıyorum

Yorum Yaz