Arkadaş arayan bayanların ve arkadaş arayan erkeklerin buluşma noktası.
Anasayfa » Bayan Arkadaş İlanları » Sevgili arıyorum Sitesi

Sevgili arıyorum Sitesi

Sevgili arıyorum Sitesi

Sevgili arıyorum Sitesi

Herkese merhaba hayat arkadaşını bulmak isteyen biri olarak bu siteye üyeyim. Sizlere kısaca kendimden bahsetmeye çalışacağım.Bursa’nın İznik ilçesinde küçük bir şehirde doğdum. Adım Mesut, burcumun yaşı 33 ve çocuğum yok. Tek gözü görmeden doğdum ve 2 aydır annemle yaşıyorum.

Kadın arıyor

Merhaba, yüreğinde Allah korkusu olan, dürüst, müspet ve iyi bir maksatla burada bulunan biriyle tanışmak isterim. İleride daha detaylı görüşmek için görüşmek isterim Allah’ın izniyle tanışmayı tercih ederim. Ne kadar acılar çektiysem, hayata o kadar değer verdim Paşa, sanırım gönlümüzü dinlemenin zamanı geldi, sanırım şimdi bunu yapmazsak kaybettiğim feragatleri toplamanın zamanı geldi. Bunu yapmazsak, bu olacak.

Günlük sevgili arıyorum

Yeni gelenleri biraz güvenle selamlamak istiyorum ve şimdi ilk başta yazmam gerekeni yazıyorum. Herkese merhaba..

Arkadaş arıyorum

Yüreğinde Allah korkusu olan, pozitif ve iyi niyetli biriyle tanışmak için buradayım. Ben tanışmak istiyorum; Allah’ın izniyle evliliğe ve aileye götürecek bir ilişki istiyorum… Oldukça hülyalı bir düşünce!

Konuşacak arkadaş arıyorum

Uzun süreli bir dostluğu paylaşan arkadaşlarım, hayatımda yalnız kalmak istemiyorum ama yüreğinde Allah korkusu olan samimi ve beni tanımayan biriyle yaşamak istiyorum; Şimdiye kadar yaptığım her şey beni düzgün bir insan aramaya yöneltti.

Çocuğuma arkadaş arıyorum

Bir kız, hassas bir zihinle ekrana geldim ve şimdi buradaki iyi düşüncelerimin beni sadece olumlu olanlardan yansıtacağını düşünüyorum, çünkü tüm yanlış şeyler benim anlayışımın ötesine geçiyor. Varlığın seni her zaman senden daha güzel yapar.. İşte bu yüzden yalnızım demeyi sevmeyen ama kendine bir şans vermek isteyenleri, imkanı varsa tekrar mutlu olmak isteyenleri bekliyorum. Aşk. 48 yaşındayım ve 1.8 cm boyundayım. Vücut tipim normal ve kısa saçlarım siyah. Boşandım ve arkadaş arıyorum.

Yorumlar
  1. Musa dedi ki:

    Benimle wp den konuşmak isteyen varmı

Yorum Yaz